شماره تلفن: 09334251182

کاروانو | کارواش نانو

کارواش سیار در تهران – شست و شوی خودرو با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن در هر مکان، شستشوی خودرو با فناوری نانو و بدون استفاده از آب

کارواش نانو چیست ؟

کارواش نانو چیست

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که کارواش نانو چیست ؟  شستشو و نظافت کلیه سطوح بدون استفاده از آب و فشار آب بالا و تنها با استفاده از مواد مخصوص نانو یکی از جدید ترین نوع کارواش ها در دنیاست که با توجه به بحران آب در کشور و خشک بودن اقلیم  مناسب ترین روش برای شستشوی خودرو در کشور عزیزمان است.

ساز و کار این کارواش به این صورت هست که ابتدا مواد نانو روی قسمتی از خودرو اسپری شده و سپس این مواد با توجه به ساختار مولکولی و برخورداری از تکنولوژی پیشرفته ی نانو لایه ی محافظی بین کثیفی خودرو و رنگ خودرو ایجاد می کند سپس سرویس کاران آموزش دیده و مجرب ما با کمک حوله های مایکروفایبر مخصوص اقدام به تمیزی آن قسمت می کنند این کار علاوه بر درخشندگی بیشتر خودرو جلوی خط و خش احتمالی ناشی از کشیده شدن گرد و غبار روی بدنه ی خودرو را نیز می گیرد همچنین با استفاده ی مداوم از این مواد روی خودرو ماندگاری رنک خودرو و همچنین تمیزی آن را تضمین می کنید.

 

کارواش نانو چیست

 

در کاروانو ما برای هر یک از سطوح خودرو مثل بدنه،رینگ و لاستیک،شیشه ها،داخل و موتور خودرو از مواد مختص به همان قسمت استفاده می کنیم تا شما عزیزان بهترین کیفیت شست و شو را تجربه کنید.

همچنین کاروانو به صورت سیار و هر کجا که شما بخواهید در کمترین زمان در دسترس شماس و دیگر نیازی نیس زمانی جداگانه برای نظافت خودروی خود در ترافیک و کارواش ها صرف کنید.

کارواش کاروانو مشتاقانه آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز بوده و هدف اصلی آن جلب رضایت شماست.

چرا به کارواش نانو کارواش سبز می گویند؟

کارواش نانو کارواشی دوستدار محیط زیست هست از این جهت که مصرف آب در این کارواش تقریبا صفر هست و این در صورتی است که در کارواش آب عددی بین ۳۰۰-۴۰۰ لیتر برای هر ماشین مصرف می شود.

همچنین مواد مورد استفاده در کاروانو دارای استاندارد های روز اروپا در زمینه ی محیط زیست بوده و تخریب زیست محیطی شوینده های دیگر را ندارد پس با خیال راحت می توانید خودروی خود را تمیز و درخشان کنید و منابع آب و محیط زیستی را هم برای فرزندانتان حفظ کنید.

در کاروانو چه خدماتی ارائه می شود؟

سعی ما در کارواش کاروانو جلب رضایت شما و ارایه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات نظافت خودرو هست خدماتی که در مجموعه ی ما ارائه می شوند عبارتند از : شستشوی بدنه ی خودرو شامل شیشه ها و رینگ و لاستیک، نظافت داخل خودرو با مواد نانو به همراه جارو و واکس داشبورد و رو دری ها،نظافت سقف ستون و موکت کف و صندلی ماشین به صورت خشک شوئی،موتور شویی با مواد نانو و بدون آسیب های رایج به سیستم های برقی موتور که در کارواش با آب به خاطر رطوبت و فشار بالای آب اتفاق می افتد،صفر شویی که شامل تمامی خدمات ذکر شده هست.

همچنین کاروانو خدماتی تخصصی جهت حفض و نگهداری و درخشندگی سطوح مختلف خودروی شما ارائه می کند که می توان به محافظ مخصوص داشبورد، براق کننده ی بدنه، لوسیون محافظ چرم،سرامیک موقت و واکس و پولیش بدنه اشاره کرد.

چرا از کارواش نانو استفاده کنیم؟ و چرا کاروانو؟

کارواش نانو دوستدار محیط زیست هست و با توجه به بحران آب و مصرف بالای کارواش های سنتی که در بالا به آن اشاره شد بهترین گزینه برای نظافت خودرو است.

همچنین مواد نانو بر خلاف مواد شوینده ی سنتی درخشندگی و دوام رنگ خودرو ی شما را حفظ کرده و عمر آن را افزایش می دهد.

کارواش بدون آب نانو از آسیب های احتمالی به قسمت های برقی خودرو و موتور جلوگیری کرده و مشکل نفوذ آب به قسمت های داخلی خودرو به خصوص سان روف در خودرو های امروزی را حل کرده است.

شما سرور گرامی با سپردن نظافت خودروی خود به کاروانو علاوه بر استفاده از خدمات منحصر به فرد کاروانو و حفظ تمیزی و درخشندگی برای مدت طولانی تر نسبت به کارواش های سنتی می توانید از وقت خود به صورت بهینه استفاده کنید و کارواش را در محل مورد نظرتان داشته باشید بدون اینکه حتی یک دقیقه در صف کارواش یا در ترافیک بمانید و یا وقت جداگانه ای برای نظافت خودروی خود بگذارید چرا که کاروانو در هر محلی که شما بخواهید خدمات خود را ارائه می دهد و می توانید در زمان کار ورزش تفریح یا کنار خانواده بودن بدون نگرانی خودروی خود را به ما بسپارید و تمیز و درخشان تحویل بگیرید

آیا کارواش نانو مقرون به صرفه هست؟

ممکن است با خود فکر کنید که کارواش نانو گران تر از کارواش سنتی است ولی اجازه بدین با هم مقایسه ای داشته باشیم.

سرویس پایه ی کاروانو شامل شست و شوی خارج خودرو به همراه واکس لاستیک ها و نظافت و جاروی داخل به همراه واکس داشبورد و رو دری ها است همچنین اگر صندوق ماشین خود را خالی کرده باشید همکاران ما اقدام به جارو کردن صندوق خودرو نیز می کنند.

حال اجازه بدین این خدمات را در کارواش های سنتی تهران ارزشیابی کنیم برای رو شوئی یک خودروی هاچ بک به طور میانگین در تهران مبلغ ۱۲ هزار تومان جارو داخل و صندوق ۱۰ هزار تومان واکس داشبورد و رو دری ها ۱۰ هزار تومان و واکس لاستیک مبلغ ۷ هزار تومان تومان دریافت می شود که با احتساب انعام کارگران مبلقی در حدود ۴۵-۵۰ هزار تومان می شود که در کاروانو شما با همین مبلغ یعنی ۵۰ هزار تومن در هر مکان و زمانی که بخواین و بدون نیاز به دادن انعام نظافت خودروی خود را با بهترین مواد و مجرب ترین سرویس کاران انجام می دهید.

در کاروانو خودرو ها به سه تیپ کلی تقسیم می شوند هاچ بک،سدان،شاسی بلند که نرخ سرویس پایه که در بالا اشاره شد شامل چه خدماتی هست به ترتیب برای این سه تیپ مبلغ ۵۰-۵۵-۶۵ هزار تومان است.

همچنین شما با استفاده از این خدمات علاوه بر متحمل نشدن هزینه ی اضافی آنچنان از مزایای کارواش نانو نیز بهره مند می شوید.

تفاوت مواد کارواش نانو با مواد شوینده ی کارواش سنتی چیست؟

مواد کارواش نانو هیچگونه اثر سوء روی بدن انسان نداشته و آنتی باکتریال نیز هستند

مواد کارواش نانو درخشندگی و جلای رنگ را حفظ کرده و عمر آن را زیاد می کنند در صورتی که مواد شوینده ی مورد استفاده در اکثر کارواش های موجود باعث کدر و مات شدن رنگ به مرور می شود.

مواد کارواش نانو با ایجاد لایه ی محافظ بین رنگ خودرو و کثیفی های روی آن از خط و خش احتمالی هنگام دستمال کشیدن خودرو جلوگیری میکند که این ویژگی در مواد شوینده ی سنتی وجود ندارد.

مواد کارواش نانو به سطوح خودرو خاصیت آب گریزی و گرد و غبار گریزی می دهند و در نتیجه تمیزی و درخشانی پایدار تری خواهید داشت.

واکس های نانوی استفاده شده در کارواش نانوی کاروانو آنتی رفلکس بوده و از انعکاس نور از داشبورد به چشم راننده که در واکس های سنتی اتفاق می افتد خبری نیست و سطوح واکس خورده به جای برق زدن اغراق آمیز و غیر طبیعی حس سطحی تمیز و نو را به شما عزیزان می دهد.

همچنین حوله های ماکرو فایبر کارواش نانوی کاروانو کوچکترین رد پایی از خود روی بدنه و شیشه ی خودرو باقی نمی گذارند.

 

چرا کارواش نانو

موتور شوی کاروانو نیز بدون کوچکترین آسیب به سیستم‌های برقی و بدون استفاده از بنزین و تینر برای پاکسازی سطوح چرب که در کارواش های سنتی به وفور انجام می شود و خطر آتش سوزی نیز دارد موتور خودرو ی شمارا تمیز می کند.

در ادامه به سوالات متداولی که از ما پرسیده میشود پاسخ میگوییم و امیدواریم که هر سوالی راجع به کارواش نانو در ذهنتان وجود داشته با خواندن این مقاله رفع شده باشد و اگر سوالی بود که به آن اشاره نشده بود با کمال میل آماده ی پاسخ‌گویی به شما عزیزان هستیم.

آیا نیاز هست در صورت کثیفی بیش از حد خودرو قبل از انجام کارواش نانو به کارواش های سنتی مراجعه کنیم؟

میتوان گفت در ۹۹٪ موارد خیر مگر خودرو های آفرودی که سرشار از گل و لای به خصوص در قسمت زیرین و داخل گلگیر ها باشند توصیه می شود که قبل از کارواش نانو تنها برای گرفتن آب خالی به کارواش با فشار آب مراجعه کنند.

به طور کلی ۹۹٪ خودرو ها به راحتی و با کیفیت و درخشندگی بالاتر نسبت به کارواش سنتی انجام می شود.

آیا بعد از شست و شوی سقف و ستون و صندلی میتوان بلافاصله از خودرو استفاده کرد یا باید خودرو خشک شود؟

با توجه به اینکه متریال استفاده شده در کاروانو از نوع نانو و دارای تکنولوژی روز دنیا است و به صورت خشک سقف ستون موکت کف پایی و صندلی ها رو تمیز می کند شما سروران گرامی بعد از استفاده از این خدمات می توانید با خیال راحت از خودرو ی خود استفاده کنید در ضمن متریال استفاده شده در کارواش نانو سیار کاروانو ماندگاری تمیزی قسمت هایی که با این مواد شسته شده اند فوق العاده بالاست و گرد و خاک روی آنها بسیار کمتر می نشیند.

روش پیشنهادی شما برای نظافت و حفاظت از قسمت های چرمی خودروی ما مثل صندلی ها و داشبورد و رودری ها چیست؟

ابتدا از سرویس پایه برای نظافت کلی خودرو استفاده‌ کنید که شامل واکس داخل خودرو نیز هست سپس برای افزایش طول عمر چرم و جلوگیری از تغییر رنگ یا ترک خوردن از لوسیون چرم مخصوص کارواش نانو سیار کاروانو که نسبت به ویژگی ها و توانایی های این ماده قیمت فوق العاده مقرون به صرفه ای دارد استفاده‌ کنید.

آیا فشار آب بالا در داخل رینگ سبب افزایش طول عمر سیستم ترمز و چرخ خودرو می شود؟

باید خدمتتان عرض کنم که خیر فشار آب ارتباطی به از بین بردن مشکلات احتمالی برای چرخ و سیستم تعلیق و ترمز خودرو ندارد و این یا باوری غلط است یا شایعه ای از طرف سنتی کاران برای ایجاد مقاومت مقابل روشی نو و کار آمد، ولی از آنجا که رضایت خاطر شما عزیزان برای‌ کاروانو در اولویت قرار دارد می توانید در فواصل دو ماهه چرخ و داخل گلگیر خودروی خود را در کارواش های سنتی آب خالی بگیرید.

هر چند وقت یک بار نیاز هست از کارواش نانو استفاده کنیم؟

باید بگویم این موضوع کاملا سلیقه ایست ما مشتریانی داریم که هر هفته از خدمات ما استفاده میکنند چون درخشندگی همیشگی خودرویشان بسیار برای آنها اهمیت دارد عزیزانی نیز هستند که ماهی یک بار یا حتی دو ماه یک بار استفاده می کنند. ولی توصیه من به شما عزیزان این است که با توجه به اینکه مواد نانو به بدنه ی شما خاصیت آب گریزی و گرد و غبار گریزی میدهند حداقل هر ۳ هفته تمدید کنید خدمات نانو را تا ماندگاری خواص آن و درخشندگی آن روی بدنه ی خودروی شما به صورت بهینه باشد از طرفی به هیچ وجه از شوینده های معمولی که در کارواش های سنتی استفاده میشود استفاده‌ نکنید دلیل اصرار بنده در بخش های دیگر این مقاله که در صورت نیاز فقط از آب خالی کارواش های سنتی استفاده شود به همین دلیل است.

از طرفی این فاصله ی زمانی طبیعتا به فصلی که در آن قرار داریم نیز بسیار بستگی دارد ولی طبق تجربه و توصیه های کارخانه ی سازنده ی مواد نانو بهترین فرکانس مراجعه به کارواش نانو سیار کاروانو حداقل هر ۳ هفته یکبار است.

برای دریافت بهترین و سریعترین خدمات در ساعت دلخواه خودمان بهتر است چه زمانی اقدام به ثبت سفارش کنیم؟

توصیه ما به شما عزیزان با توجه به ترافیک معمول کاری خصوصا در روز های تعطیل و اواخر هفته بهتر است یک روز قبل با ما تماس گرفته و زمان سفارش خود را نهایی کنید اما در غیر این صورت نیز همکاران ما در کارواش نانو سیار کاروانو حداکثر تلاش خود را برای همکاری با شما و ارائه ی بهترین و سریعترین سرویس را خواهند داشت.

برای ارائه ی سرویس چه چیزهائی باید برای سرویس کار کاروانو فراهم کنیم؟ و چه انتظاراتی باید داشته باشیم؟

برای سرویس کار کاروانو تنها یک پریز برق در فاصله ی ۱۵ متری نیز تامین شود کافی است شما عزیزان سوئیچ خودروی خود را به سرویس کار کارواش نانو سیار کاروانو تحویل داده و خدمات مورد نظرتان را به ایشان می گوئید سپس به مشغول به کار های دیگر خود شده و در حدود یک ساعت خودروی خود را تمیز و درخشان تحویل می گیرید لازم به ذکر است که برای نظافت صندوق خودرو باید وسایل آن خالی باشد.

 

خدمات کاروانو

در اتمام کار و زمان تحویل سرویس کار ما موظف است تا از شما نظرتان را بپرسد و اگر قسمتی از خودرو هست که رضایتتان را جلب نکرده یا تمایل دارید که مجدد تمیز شود اقدام به نظافت مجدد آن قسمت کند، کارواش نانو سیار کاروانو خدمات خود را بدون انعام انجام می دهد و در صورت

در صورتی که سرویس کار تقاضای انعام کرد کافی است به ما اطلاع دهید تا برخورد مقتضی با ایشان صورت بگیرد. بدیهی است در صورت تمایل خود شما مشتریان عزیز می توانید به سرویس کار انعام بدهید ولی مطمئن باشید که سرویس کار ما از شما طلب انعام نخواهد کرد.

تاریخ انتشار: 20 می 2019
بازدید:
دسته بندی: مقالات , وبلاگ

مطالب مرتبط

کارواش در محل

24 ژوئن 2019

دیدگاه ها

کلیه حقوق برای کاروانو محفوظ میباشد.