شماره تلفن: 09334251182

کاروانو | کارواش نانو

کارواش سیار در تهران – شست و شوی خودرو با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن در هر مکان، شستشوی خودرو با فناوری نانو و بدون استفاده از آب

کارواش در محل

خودروی شخصی جز وسیله هایی است که آن را به‌صورت روزانه مورد استفاده قرار می دهیم به همین دلیل نظافت و آراستگی آن اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همه ما بارها شده که خودروی خود را به کارواش ببریم و یا در خانه دست به کار شستن خودرو بزنیم. حتما می دانید که شست‌ و شوی خودرو یکی از کارهای است که بیشترین میزان مصرف آب را دارد. زمان مورد نیاز برای مراجعه به کارواش را هم در نظر بگیرید. ترافیک، شلوغی و ازدحام باعث می شود که خیلی از افراد ترجیح بدهد خودروی آنها در محل مورد نظرشان شستشو شود. به همین دلیل کارواش سیار یا کارواش در محل ها شروع به کار کردند.

کارواش سیار یکی از خدماتی است که به تازگی شناخته شده و در همین مدت طرفداران زیادی پیدا کرده است. از مهم‌ترین مزایای کارواش نانو در محل می‌توان به شستشوی ماشین در محل مورد نظر شما و صرفه‌جویی در مصرف آب اشاره کرد. کارواش سیار آنلاین در محل یک روش نوین شستشو در محل است که در روش های مختلفی انجام می شود و عمدتا به عنوان سرویس های آنلاین و کارواش در محل انجام می گیرد.

کارواش نانوی کاروانو با بهره گیری از بهترین مواد و سرویس کاران آموزش دیده و مجرب در صدد این برآمده تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات نظافت خودروی شما را در محل و بدون هیچ گونه اتلاف وقت یا کثیفی محل انجام دهد.

 

کارواش سیار در محل

 

نحوه ی خدمت رسانی در کاروانو

سرویس کاران کاروانو از بین سرویس کاران با تجربه ی کار کارواش گزینش شده و سپس آموزش های تکمیلی را توسط تیم آموزشی کاروانو داده می شود تا هر چه بیشتر به مفاهیم مورد نظر کاروانو که کارواش نانو در محل هست دست پیدا کنیم.

لازم به ذکر هست که تمامی سرویس کاران مجموعه ی کاروانو دارای عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد بوده و به راحتی میتوانید به آنها اعتماد کنید.

کافیست شماره تماس های موجود در سایت و گرفته و پس از اعلام خدمات درخواستی خود و ساعت مورد نظر پس از چک کردن و نهایی شدن زمانبندی خودروی خود را به کارواش در محل کاروانو سپرده و پاک و درخشان و با ماندگاری تمیزی بالا تحویل بگیرین.

سرویس کاران مجموعه اجازه ی درخواست انعام از شما همراه گرامی را ندارند و موظف به ارائه ی سرویس های درخواستی شما و اعلام شده از طرف شرکت می باشند چنانچه درخواست خدمتی خارج از چهارچوب شرکت و یا انعام داده شد خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید

بدیهی است مجموعه ی کاروانو در قبال خدماتی که از طرف شرکت اعلام شده به سرویس کار مسئولیت می پذیرد.

کارواش در محل کاروانو در هر مکانی که شما بخواهید قابل ارائه بوده و فقط نیاز به یک پریز برق در شعاع ۱۵ متری است.

 

کارواش نانو در محل

 

خدمات کارواش در محل کاروانو

  • روشویی خودرو در محل بدون آب و با مواد نانو
  • تو شویی خودرو در محل بدون آب و با مواد نانو
  • موتور شویی خودرو در محل بدون آب و با مواد نانو
  • خشک شویی سقف و ستون و صندلی ها و موکت کف خودرو در محل با بهترین مواد نانو
  • صفر شویی انواع خودرو در محل
  • همچنین خدمات ویژه ای در کارواش کاروانو ارایه می شود که می توان به واکس مخصوص محافظ داشبورد لوسیون چرم براق کننده نانو بدنه و سرامیک شور اشاره کرد
  • کارواش در محل کاروانو همچنین خدمات پولیش را در محل و با بهترین کیفیت انجام می دهد.

ساز و کار خدمات کارواش در محل نانو کاروانو

رو شویی

نظافت تمامی قسمت های خارجی خودرو با بهترین مواد نانو و تخصصی برای سطوح مختلف. کارواش کاروانو از مواد نانوی مجزا برای نظافت بدنه،شیشه ها و رینگ و لاستیک استفاده می کند.

همچنین هر کدام از بخش های ذکر شده دستمال مخصوص به خود نیز دارند.

نظافت خودروی شما با کیفیت و ماندگاری بسیار بیشتر نسبت به کارواش های سنتی انجام می شود همچنین مواد نانو محافظ رنگ خودروی شما بوده در برابر خط و خش ناشی از فرایند نظافت و همچنین اشعه خورشید و صمغ درخت و فضولات پرندگان. لازم به ذکر است که تنها محدودیت کارواش در محل نانو این است که داخل گلگیر ها قابل نظافت نیست.

که برای حل این مشکل کافی است هر دو سه ماه یک بار داخل گلگیر ها را در کارواش های سنتی در معرض فشار قوی اب قرار دهید ولی اکیدا توصیه می کنیم که نظافت خودرو را همواره با مواد نانو انجام دهید تا خاصیت نانو روی بدنه خودروی شما ماندگار شود که در صورت شست و شو در کارواش با فشار اب قوی این خاصیت از بین خواهد رفت.

علاوه بر این با استفاده از خدمات کارواش در محل کاروانو حدود ۲۰۰ لیتر در هر بار نظافت خودرو در مصرف اب صرفه جویی می کنید و این گوهر ارزشمند خدادادی را قدر می دانیم و برای آیندگان حفظ می کنیم.

همچنین توصیه اکید می شود که خودرو های دارای سانروف از خدمات کارواش در محل بدون آب استفاده کنند چون در فشار آب بالا امکان نفوذ آب به سقف خودرو هست که دلایل مختلفی مانند عایق بندی ضعیف در محل سانروف یا تسلیم شدن عایق در برابر فشار زیاد آب و … می تواند داشته باشد

تو شویی

تو شویی خودرو در کارواش در محل کاروانو شامل نظافت داخل و صندوق خودرو با جارو و همچنین واکس نانو مخصوص رو دری های خودرو و داشبورد و نظافت کفی های خودرو می شود.

همچنین واکس های نانو کارواش در محل کاروانو خاصیت انتی رفلکس دارند و مات هستند، بر خلاف واکس های معمولی که برق مصنوعی انها باعث اختلال در دید راننده به واسطه ی رفلکس روی شیشه ی خودرو می شود.

سرویس کامل

شامل تمامی خدمات رو شویی و تو شویی می شود و از لحاظ اقتصادی برای شما همراهان عزیز کارواش در محل کاروانو به صرفه تر است.

موتور شویی

با مواد نانو و فرچه و دستمال موتور خودرو ی شما به طور کامل تمیز می شود و ریسک تخریب سیستم های برقی خودرو که در کارواش سنتی بسیار مشاهده شده به صفر می رسد و در سیستم استارت خودرو و احتراق شامل شمع و کوئل و وایر و باتری مشکلی ایجاد نمی شود.

خشک شویی

خشک شویی در کارواش در محل کاروانو شامل سه بخش می شود سقف و ستون، صندلی ها و موکت کف که ساز و کار همه به این شکل است که با شامپوی نانوی مخصوص کارواش در محل کاروانو و حدود ۱۰۰-۲۰۰ سی سی آب کف درست شده و با ابر و بهره گیری از تجربه ی بالای سرویس کارهای کاروانو نظافت این قسمت ها به صورت خشک و به بهترین نحو و با ماندگاری بالا انجام می شود.

صفر شویی

شامل خدمات سرویس کامل و موتور شویی و همچنین خشک شویی کامل می شود و بدیهی است که قیمت تمام شده ی آن به صرفه تر از استفاده ی تک تک از خدمات ذکر شده می باشد.

 

کارواش در محل

 

خدمات ویژه کاروانو

در کارواش در محل کاروانو ما یک سری خدمات ویژه نیز در نظر گرفتیم که توضیح کوتاهی راجع به هرکدام از این خدمات می دهیم.

واکس محافظ داشبورد

این واکس با خواص نانو و محافظت بالا از تغییر رنگ و ترک خوردگی داشبورد به مرور جلوگیری می کند.

لوسیون چرم

در خودرو هایی که در تزیینات داخلی انها از چرم استفاده شده استفاده از این سرویس به شدت توصیه میشود چرا که از تغییر رنگ و ترک خوردگی چرم جلوگیری کرده و عمر مفید آن را بسیار بالا می برد.

براق کننده نانو

نوعی واکس بدنه است که علاوه بر بالا بردن خواص‌ آبگریزی بدنه براقی خیره‌ کننده ای به بدنه ی خودروی شما می دهد.

سرامیک شور

این خدمتی است که در کارواش در محل کاروانو برای اولین بار ارایه می شود همانطور که میدانی سرامیک کردن بدنه هزینه ی بسیار گزافی دارد کاروانو همان خواص را ولی با ماندگاری کمتر در حدود ۲-۴ هفته به بدنه ی خودرو ی شما می بخشد و همچنین برق خیره کننده ای نیز چشم سایر بینندگان خودرو ی شما را خواهد گرفت.

کارواش در محل کاروانو خدمات پولیش در محل را هم برای شما عزیزان ارائه می دهد.

کلیه خدمات ذکر شده در بخش خدمات سایت قابل سفارش هستند برای اطلاع از قیمت ها به بخش خدمات مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که دسته بندی خودرو ها در کارواش کاروانو در سه تیپ انجام میپذیرد خودرو های هاچ بک،خودرو های سواری و خودرو های شاسی بلند که بالطبع قیمت برای هر تیپ منحصر به همان تیپ است.

شما همراه گرامی اگر پرسش یا مسئله ای داشتید تیم کاروانو خوشحال می شود که با ما ارتباط برقرار کنید.

تاریخ انتشار: 24 ژوئن 2019
بازدید:
دسته بندی: مقالات , وبلاگ

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

کلیه حقوق برای کاروانو محفوظ میباشد.