شماره تلفن: 09334251182

کاروانو | کارواش نانو

کارواش سیار در تهران – شست و شوی خودرو با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن در هر مکان، شستشوی خودرو با فناوری نانو و بدون استفاده از آب

مزایای کارواش نانو چیست

مزایای کارواش نانو

برای شستو شوی خودرو ها اخیرا شاهد ظهور روش های متفاوتی هستیم. شست و شوی خودرو با استفاده از آب تحت فشار گرم و سرد پر رونق ترین این روش هادر حال حاضر می باشند. در سال های گذشته رانندگان ترجیح می دادند خودرو های خود را به روش خود با شلنگ آب و پارچه ای به نام لنگ شست و شو بدهند که باتوجه به مصرف بالای آب در این روش کارواش های تحت فشار اخیرا مورد استقبال مردم قرار گرفته اند.

اما با با پیشرفت علم نانو ذرات شاهد ورود این علم به کارواش هستیم که موجب شده است که مصرف آب برای شست و شوی خودرو ها به صفر برسد. همچنین این روش موجب رونق کارواش های سیار شده است. این یعنی یک تیر و دو نشان صرفه جویی در آب و زمان.

 

مزایای کارواش نانو

 

بمب تبلیغات و اثر قابل توجه آنها، شعارهای رنگ به رنگ و دلنشین و مسائل این چنینی اگر واقعیت را تحریف هم نکنند، گاهی با اغراق بیش از حد، به شکل قابل توجهی از آن فاصله می گیرند. در این قسمت به مزایای مثبت کارواش نانو می پردازیم:

  • یکی از مهمترین مزایای کارواش نانو چند منظوره بودن آن است که علاوه بر نظافت و درخشندگی فوق‌ العاده به علت وجود واکس مخصوص موجود در این شوینده ها، خودرو مدت بیشتری نسبت به روش سنتی تمیز و براق باقی می ماند.
  • استفاده از کارواش نانو، باعث می شود سطح خودرو بسیار صیقلی و لیز شود وچنانچه گرد و خاک در حالت سکون روی خودرو بنشیند، پس از حرکت بخش عمده آن آلاینده‌ها در اثر باد از روی ماشین بلند خواهد شد.
  • رنگ خاصیت آب گریز و آنتی استاتیک پیدا می‌کند و به همراه خاصیت اول که همان سطح بسیار لیز است پس از تجمیع قطرات کوچک به قطره‌های بزرگ‌تر سبب جاری شدن آب از روی بدنه خودرو می‌شود.
  • به علت وجود صمغ مخصوص، از کدر شدن رنگ بدنه در اثر تابش خورشید تا حد زیادی جلوگیری می شود.
  • این واکس ها به طور کلی بیشتر از روش سنتی خودرو را براق می کنند.
تاریخ انتشار: 29 دسامبر 2018
بازدید:
دسته بندی: مقالات , وبلاگ

مطالب مرتبط

کارواش در محل

24 ژوئن 2019

دیدگاه ها

کلیه حقوق برای کاروانو محفوظ میباشد.