شماره تلفن: 09334251182

کاروانو | کارواش نانو

کارواش سیار در تهران – شست و شوی خودرو با کمترین هزینه و سریع ترین زمان ممکن در هر مکان، شستشوی خودرو با فناوری نانو و بدون استفاده از آب

سوالات متداول

سوالات متداول کاروانو

منظور از کارواش بدون آب چیست؟

در محترمانه ترین حالت: این پرسش سطح بسیار پایینی دارد. تا به اینجای مطلب تلاش شد کارواش بدون آب یا نانو و روش کار آن شرح داده شود، در هر صورت برای باری دیگر به طور خلاصه مطرح می کنیم: در این نوع کارواش دیگر نیازی به آب برای شست و شو نداریم و با استفاده از مواد مخصوص با فناوری نانو، ذرات را روی سطح بدنه خودرو اسپری می کنیم، سپس با دستمال یا حوله مخصوص آن را پاک می کنیم.


آیا قبل از استفاده از کارواش نانو باید ماشین را با آب بشوییم؟

چطور می شود لفظ کارواش “بدون آب” را به این روش نسبت داد اما همچنان پیش از شروع از آب استفاده کرد؟! این پرسش، در حالتی محترمانه نیز سوالی ساده لوحانه است. برای آخرین بار: در این روش هیچ احتیاجی به آب نیست.


منظور از حوله یا دستمال مخصوص پاک کردن چیست؟

منظور از آنها، دستمال های مایکروفایبر است. این دستمال ها خاصیت ضد خش دارند و اثرشان پس از استفاده روی سطح باقی نمی ماند. دقت کنید که آن ها یکبار مصرف نیستند و می توانید چه به صورت دستی و چه با ماشین لباسشویی آن ها را بشورید و دفعه بعدی از آن ها استفاده کنید. (البته توصیه می کنیم در هنگام شستشوی حوله از مواد نرم کننده استفاده نکنید تا جهت اطمینان بافت پارچه آسیب نبیند).


آیا این محصولات دارای خاصیت لایه برداری و پولیش هستند؟

خیر. این مواد فاقد هرگونه پولیش و لایه بردار می باشند چرا که در صورت داشتن این خاصیت، کاربر می بایست مهارت و تخصص پولیش کاری را دارا باشد. در مدل هایی مواد پولیشی و لایه بردار دیده شده. اما دقت کنید که اگر در آن ها لایه بردار به کار رفته باشد حتما بر روی آن ها ذکر می شود.


آیا در این روش با توجه به کثیف بودن و وجود گرد و خاک روی رنگ، خط و خش ایجاد می شود؟

به شخصه کاملا درک می کنم که پاسخ دادن به سوالِ بله یا خیر، به روشی غیر از بله یا خیر، چندان خوشایند نیست! اما واقعیت همین است و بهتر است با آن کنار بیایید. طبق ادعای سازندگانِ این مواد نانو، پاسخ قطعا “خیر” است؛ اما تا دلتان بخواهد ما پاسخ های بله داریم!

میزان منفی یا مثبت بودن پاسخ این سوال به دو عامل بستگی دارد. اول این که کیفیت دستمال های مایکروفایبر نقش قابل توجهی در خط و خش افتادن یا نیفتادن دارد. یک دستمال مایکروفایبر خوب، علاوه بر جذب بالا، گرد و خاک و آلودگی هایی از سطح بدنه جدا شده را پس از جذب، لابلای پُرزهای خود قرار می دهد تا با سطح بدنه تماس پیدا نکنند. (پس عامل اول که حتما به آن توجه کنید: دستمال خوب و مناسب) عامل دوم سیلیکون است.

اگر واقع بین باشیم، خواهیم پذیرفت که واکس‌های موجود در بازار، دارای درصد بالای سیلیکون بوده و از خاصیت چرب کردن برای درخشندگی بهره می گیرند و همان‌طور که بهتر می دانید هر ماده‌ای که چرب باشد به‌خوبی خاک و گرد و غبار را به خود جذب می کند و سیلیکون که باعث سفت شدن لاستیک می شود آن را دچار ترک های زود هنگام در دیواره ها می‌کند. پس اینکه مواد تشکیل دهنده یک شوینده نانو دقیقا متشکل از چیست عامل تعیین کننده دیگر است.

شایان ذکر است که کاروانو با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد و دستمال های ماکروفایبر نظافت و حفاظت از رنگ خودروی شمارا تضمین میکند.

خلاصه اینکه چه برند و چه کارواش نانویی روی خودرویتان استفاده می شود و سپس با چه دستمالی آن را تمیز می کنند تعیین کننده سلامت رنگتان است. پاسخ کاملا وابسته به این دو مورد است. در هر صورت کارواش نانو آینده مثبتی دارد. در عصر بحران آب، که تنها مربوط به کشورما نیست و تمام دنیا را تهدید می کند، کارواش نانو، پاسخی مثبت است. به علاوه اینکه در هر جایی بتوان بدون نیاز به آب، خودرو را کامل تمیز کرد خود به تنهایی مسئله تاثیر گذاری است. تنها آنکه در انتخاب برند کارواش حتما دقت و تحقیق کنید تا خیالتان بابت خط و خش نیافتادن و کم نکردن طول عمر رنگ خودروتان، کاملا آسوده باشد.

کلیه حقوق برای کاروانو محفوظ میباشد.